Ovaj vikend, u subotu 27.05.2017. održan je međunarodni taekwondo turnir "20. Fojnica Open 2017."  u organizaciji TKD kluba Hvojnica za sve uzraste.

Na turniru je nastupilo 245 natjecatelja iz 27 klubova sa teritorija Republike Hrvatske i Bosne i Hercegovine.

Livanjski Magone predstavljalo je 14 natjecatelja koji su se uspjeli izboriti za 12 medalja i to 4 zlatne, 4 srebrne i 4 brončane.

Zlato su osvojili Martina Tolo, Petra Ždero, Sara Tičinović i David Kovačić, srebrne medalje su osvojili Arnela Sudar, Elvira Velić, Kristijan Orlović i Ivica Mihaljević, dok su brončane medalje osvojili Luka Jurič, Zoran Karaula, Petar Perković i Amar Ortaš.

U ekipnom plasmanu u kategoriji kadetkinja Magone je zauzeo 1 mjesto, a najboljom kadetkinjom turnira proglašena je Martina Tolo, u kategoriji juniora  ekipno 2 mjesto, dok je u sveukupnom plasmanu svih kategorija Magone je zauzeo 2 mjesto.