Ovaj vikend, u subotu 17.03.2018 održano je "Prvenstvo Bosne i Hercegovone" u taekwondo-u za sve uzraste na kojem je nastupilo 470 natjecatelja iz 42 kluba.

Magone Livno nastupio je sa 24 natjecatelja koji su se izborili za 18 medalja i to 7 zlatnih, 5 srebrenih i 6 bročanih.

Osvajači zlatne medalje i državni prvaci su Andrea Kasalo, Sara Tičinović, Petra Ždero, Amar Dželadini, Iva Vlašić, Veronika Dolić i Zejd Omeragić.

Srebrne medalje su osvojili Ivica Mihaljević, Ines Badrov, Luka Krezo, Maja Dolić i Amar Ortaš dok su brončane medalje osvojili Petar Dolić, Saša Viktoria Knežević, Zoran Karaula, Elvira Velić, Martina Tolo i Luka Jurič.

EKIPNO FORME: 1. mjesto

EKIPNO KADETKINJE: 1. mjesto

Najbolja kadetkinja Sara Tičinovic.

Također, u nedjelju 18.03.2018 održan je međunarodni taekwondo turnir u Imotskom "12. Memorijal Josip Jović".

Na ovom turniru nastupilo je 430 natjecatelja, 29 klubova iz 3 drzave.

Livanjski Magone predstavljalo je 12 natjecatelja koji su se izborili za 3 medalje, i to 1 zlatnu, 1 srebrnu i 1 broncanu.

Zlato je osvojila Lucija Karaula, srebro Katarina Tolo dok je broncu osvojila Mihaela Vrgoč.