U sklopu 20. kola Druge nogometne lige FBiH – Jug nogometaši Kamešnice gostovali su u Mostaru gdje su uvjerljivo slavili protiv Branitelja rezultatom od 1:4.

Iako je Kamešnica u Mostar otputovala bez nekoliko standardnih igrača lakše je nego se očekivalo došla do važne pobjede i sva tri boda u gostima.

U prvom poluvremenu vidjeli smo samo jedan pogodak kojeg je postigao mladi Ivan Šimunac u 19. minuti.

U drugom poluvremenu igrači trenera Sučića su apsolutno dominirali terenom što je potvrđeno golovima Mate Omazića (61. min.), Stjepana Kreze (65. min.) i pred sam kraj utakmice veterana Anesa Hoze (87. min.).

Počasni pogodak za Branitelj postigao je Pere Čolak u 84. minuti.

Da u prethodnom kolu nije prekinuta utakmica s Neumom (19. kolo) pri vodstvu Kamešnice od 2:1 ovo bi bila treća pobjeda u nizu jer je i u 18. kolu Kamešnica slavila u Grudama rezultatom 2:3.

U 21. kolu Kamešnica na Bilom Polju dočekuje NK Troglav 1918. Troglav također u zadnje vrijeme bilježi pozitivne rezultate tako da ljubitelje nogometa na Bilom Polju očekuje zanimljiva utakmica. Navodi se u priopćenju NK Kamešnice.