Reprezentacija Bosne i Hercegovine u futsalu poražena je sinoć sa 3:6 od Slovenije u susretu prvog kola Međunrodnog prijateljskog turnira koji se održava u poljskom gradu Tychy.

Slovenci su do prednosti došli preko Osredkara u 4’, a isti igrač u 9’ pogađa za 2:0. Treći gol za Sloveniju postigao je Fetić u 17’. Samo minutu poslije Anel Radmilović postiže prvi pogodak za BiH, a do kraja prvog poluvremena i Totoškovič se upisuje u listu strijelaca za 4:1. Piše Fena.

I drugi period igre bolje otvara Slovenija, koja golom Fideršeka u 23’ dolazi do prednosti od 5:1. Izabranici Bore Matana su uspjeli da smanje prednost protivnika preko Radmilovića u 33’ i Predraga Šešelja u 35’, a konačan rezultat postavio je svojim drugim golom Totoškovič u posljednjoj minuti susreta.

Finska je u drugom meču turnira pobijedila Poljsku sa 3:2.

U drugom kolu, koje je na programu 29. siječnja , sastat će se Bosna i Hercegovina-Finska (17.00) i Poljska-Slovenija (19.15), priopćeno je iz Nogometnog saveza BiH.