Jučer je utakmicom u Mostaru između NK Cima i NK Kamešnice kompletirano 24. kolo Druge nogometne lige FBiH – jug.

Naime, utakmica između ove dvije ekipe se trebala igrati u prošlu nedjelju no na zahtjev Mostaraca susret je odgođen za 2.5.2017. u 17 sati.

Ovu utakmicu je obilježila velika borba i čak tri dosuđena penala, dva za Cim te jedan za Kamešnicu.

Utakmicu je bolje otvorila ekipa Cima koja do prvog pogotka dolazi u 20. minuti preko mladog Marina Sabljića.

Domaćini su već u 26. minuti mogli doći do povećanja vodstva na 2:0 jer je glavni sudac Mario Miličević dosudio penal. Na sreću po navijače Kamešnice vratar Mateo Miočević dobro čita izvođača Cima Ivana Ljubića te uspješno brani penal.

U 44. minuti sudac Miličević opet dosuđuje penal no ovaj put za Kamešnicu. Uspješan izvođač je kapetan Pavo Čeko kojemu je ovo ujedno 11. pogodak u ovoj sezoni.

Na odmor se odlazi neriješenim rezultatom od 1:1.

U drugom poluvremenu Kamešnica igra puno bolje, stvaraju se određene prilike no rezultat ostaje nepromijenjen sve do 75. minute kada glavni sudac sudi još jedan penal za NK Cim. Ovaj put trener Cima za izvođača odabire Emanuela Vlahić-Puljića koji uspješno postiže drugi pogodak za svoju momčad.

U napetoj završnici utakmice bolje se snalaze igrači Kamešnice koji preko Stjepana Kreze u 88. minuti dolaze do poravnanja te konačnog rezultata od 2:2. Ovim pogotkom Krezo potvrđuje da je u odličnoj formi jer je u prethodnim utakmicama postizao golove ili je bio asistent.

Za kamešnicu su u današnjem susretu nastupili: Miočević Mateo, Vukadin Ivan, Čeko Pavo, Hozo Anes, Braovac Marko, Krželj Luka, Pavić Niko, Kamber Istok (od 65. Zeko Josip), Krezo Stjepan, Klišanin Mirko, Omazić Marko.

Igrači trenera Sučića su ovom utakmicom nastavili pozitivan rezultatski niz i dobru igru u zadnjih nekoliko susreta te stoga pozitivno gledamo na nastavak prvenstva.

U narednom 25. kolu na Bilo Polje dolazi HNK Kupres.