Ovaj vikend u subotu, 04.11.2017 održan je međunarodni taekwondo turnir Mostaru za sve uzraste.

Na turniru je nastupilo 500 natjecatelja, 44 kluba sa teritorija Bosne i Hercegovine, Republike Hrvatske, Slovenije i Crne Gore.

Livanjski Magone predstavljalo je 11 natjecatelja koji su se uspjeli izboriti za 11 medalja i to 3 brončane, 7 srebrnih i 1 zlatnu.

Bronce su osvojili Amar Ortaš, Luka Krezo i Veronika Dolić, srebrne su osvojili Andrea Kasalo, Saša Viktoria Knežević, Elvira Velić, Kristijan Čeko, Luka Jurič, Iva Vlašić i Maja Dolić dok je zlatnu medalju osvojila Marija Orlović koja je ujedno i proglašena najboljom mlađom kadetkinjom turnira.

U ekipnom plasmanu u natjecateljskim formama Magone je osvojio treće mjesto.

Na Europskom juniorskom prvenstvu na Cipru (Larnaca) naša dva borca su zaustavljena i nisu nažalost došli do medalje, Matej Orlović nakon pobjede protiv predstavnika Srbije gubi u drugom kolu od predstavnika Turske, dok je Eldar Velić izgubio od predstavnika Rusije.