U sklopu 18. kola Druge lige FBiH -Jug nogometaši Kamešnice gostovali su u Grudama odakle su se vratili sa sva tri osvojena boda.

Prije nekoliko dana trener Branko Sučić gostovao je na Radio Livnu te izjavio da su Grude neugodan protivnik no da s njima Kamešnica puno bolje igra u gostima nego kod kuće što se i ovaj put obistinilo.

Kamešnica je bolje otvorila susret i već u 14. minuti preko odličnog Ivana Vukadina dolazi do vodstva od 0:1 koji ostaje nepromijenjen sve do kraja prvog poluvremena.

U 36. minuti Kamešnica je imala izglednu priliku za postizanje drugog pogotka, no igrač Gruda Logara radi oštar prekršaj čime dobiva izravni crveni karton.

U drugom poluvremenu Kamešnica nastavlja u dobrom ritmu i u 50. minuti prisiljava obranu Gruda na pogrešku iz koje domaći igrač Ante Boban loptu posprema u vlastiti gol.

U 73. minuti raspoloženi Senedin Hadrović nakon lijepe akcije povisuje na 0:3 za Kamešnicu.

U 82. minuti za Grude je dosuđen penal kojeg uspješno u gol pretvara Akrapić.

U 85. minuti Bilić samnjuje na 2:3. što je bio znak za uzbunu u redovima Kamešnice.

Nakon primljenog drugog pogotka igrači trenera Sučića ozbiljnije pristupaju utakmici i uspješno ovo teško gostovanje privode kraju.

U 19. kolu Kamešnica na Bilom Polju dočekuje ekipu HNK Neum. Navode klupske stranice NK Kamešnica.