U sklopu 25. kola Druge nogometne lige FBiH – Jug nogometaši Kamešnice su na Bilom Polju ugostili i potpuno nadigrali Slogu iz Ljubuškog.

Iako je Kamešnica od samog početka utakmice imala terensku inicijativu gosti su se uspješno branili sve do 42. minute i kaznenog udarca s bijele točke kojeg uspješno u vodstvo Kamešnice od 1:0 pretvara Stjepan Krezo. Do kraja prvog poluvremena nije bilo promjene rezultata.

U drugom poluvremenu igrači trenera Sučića ubacuju u višu brzinu što je rezultiralo postizanjem čak četiri pogotka.

50. minuta susreta bila je rezervirana za veterane Kamešnice. Prvo pogodak za 2:0 postiže Niko Pavić dok samo nekoliko desetaka sekundi kasnije Anes Hozo povisuje na 3:0.

U 68. minuti Stjepan Krezo postiže svoj drugi pogodak na utakmici i četvrti za uvjerljivo vodstvo Kamešnice od 4:0. Krezi je je ovo ukupno 13. pogodak ove sezone čime je uvjerljivo prvi strijelac svoga tima i jedan od vodećih strijelaca lige.

U 81. minuti ponovno se ukazao Anes Hozo sa golom za konačnih 5:0. Hozi je ovo ukupno 5. pogodak ove sezone.

NK KAMEŠNICA: Mateo Miočević, Luka Krželj, Haris Cero, Leonardo Pervan, Niko Pavić, Ivan Vukadin, Mirko Klišanin, Senedin Hadrović, Stjepan Krezo, Anes Hozo, Mate Omazić. Još su igrali: Luka Pervan, Luka Šimunac i Filip Velić. TRENER: Branko Sučić

U 26. kolu Kamešnica ide na teško gostovanje u Posušje.