Proteklog vikenda Bk Livno nastupio je na dvije međunarodne utrke.

Subota je bila rezervirana za Grand Prix Banjaluka XCO C2. Trka se bodovala za premijer ligu BiH i za svjetske bodove za plasman na Olimpiske igre. Naš junior Ivan Deronja ponovo je dominirao i bez većih problema zauzeo prvo mjesto i tako pokazao da je jedan od najboljih mladi vozača u BiH. U istoj utrci Ljuban Gudelj je zauzeo četvrto mjesto, Aldin Jandrić šesto dok je Stibe Barbarić bio osmi.

To je bio samo uvod u trku koja se vozila u nedjelju u Prijedoru. Grand Prix Kozara 2018 UCI C2 koja je ujedno bila i trka za prvenstvo BiH. Uz sudjelovanje vozača iz desetak europski zemalja i odličnu organizaciju BK Kozara vrhunska utrka u svim kategorijama.

Od početka do kraja utrke u juniorskoj kategoriji dominirao je naš Ivan Deronja i tako obranio titulu državnog prvaka BiH. Ljuban Gudelj je zauzeo 5., Aldin Jandrić 7., a Stipe Barbarić 9.mjesto.