Ovaj vikend, u subotu 19.10.2019, održan je međunarodni taekwondo turnir " 24. Livno Open 2019." na kojem je nastupilo 260 natjecatelja iz 32 kluba iz Republike Hrvatske i Bosne i Hercegovine za uzraste mlađih kadeta, kadeta i juniora.

Livanjski Magone predstavljalo je 36 natjecatelja koji su se uspjeli izboriti za 24 medalje i to 3 zlatne, 9 srebrnih i 12 brončanih.

Zlato su osvojili Petar Dolic, Harun Omeragic i Sara Ticinovic, srebro su osvojili Adrijan Knezevic, Riad Jahjefendic, Nikola Cavar, Nino Seremet, Ante Pervan, Maja Dolic, Ivica Mihaljevic, Zejd Omeragic i Veronika Dolic, dok su broncane medalje osvojili Emin Mehic, Filip Matic, Fran Pervan, Josip Balta, Ana Matic, Mila Zdero, Esma Topalovic, Maja Curak, Imran Omeragic, Marija Orlovic, Minel Zrno i Martina Tolo.

U ekipnom poretku prvo mjesto zauzeo je TKD Marjan, drugo mjesto TKD Imotski i treće mjesto TKD Magone Livno.