Zlatko Dalić, izbornik hrvatske nogometne reprezentacije je tijekom svog boravka u rodnom Livnu, a na poziv predsjednika Regionalnog kluba IPA Hercegbosanske županije, dana 20.4.2021. godine posjetio Ministarstvo unutarnjih poslova K10 u Livnu.

Dobrodošlicu izborniku poželili su ministar unutarnjih poslova, g. Mario Lovrić, policijski komesar, g.Ilija Jakić i predsjednik IPA HBŽ, Tino Krivić.

U ugodnom i opuštenom razgovoru ministar i policijski komesar upoznali su gospodina Dalića sa sigurnosnom situacijom u našoj županiji, a Tino Krivić o aktivnostima IPA organizacije.

Izbornik Dalić je iznio svoje dojmove sa Svjetskog nogometnog prvenstva u Rusiji kada je nogometna reprezentacija Hrvatske postala viceprvak svijeta, te o planovima reprezentacije. Uvijek ističe svoje porijeklo i promociju Livna, naše županije i BiH gdje je proveo svoje prve nogometne godine. Prilikom posjeta MUP-a K10 izborniku Zlatku Daliću predsjednik Tino Krivić uručio je značku i iskaznicu IPA Support kao velikom prijatelju i podupiratelju IPA.

Zahvaljujemo se g.Daliću na posjeti i želimo puno sreće njemu i hrvatskoj reprezentaciji na sljedećem Europskom nogometnom prvenstvu.

Navode iz MUP-a HBŽ.

Pratite Livno Online na Facebooku, Twitteru, Instagramu ili Youtube-u

Komentari se objavljuju u realnom vremenu i Livno Online ne može se smatrati odgovornim za izreceno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.Ukoliko ne posjedujete email adresu u polje za email adresu upišite abc@abc.com