• Short title article: Split

Dana 02.03.2024. članovi taekwondo kluba Magone Livno borili su se za svoje medalje u Splitu na kupu Dalmacije na kojem su nastupila 594 natjecatelja iz 45 klubova.

Livanjski Magone izborio se za 14 medalja i to 5 zlatnih, 4 srebrne i 5 brončanih.

U borbama za Magone zlato su osvojili Ivona Mamić, Marko Ištuk i Karlo Mihaljević, srebro su osvojile Petra Lauš i Elena Pelivan dok su brončani bili Fran Mirko Pervan, Mia Vukadin i Merjem Mehić.

U kategoriji Poomsae zlatne medalje su osvojili Ana Matić i Petra Stipić, srebro su osvojili Katarina Matić i Luka Hrgić dok su brončane medalje osvojili Katja Balta i Martina Mioč.

Marko Dolić, Petar Hrgić i Karla Maganić su obilježili svoj nastup nažalost bez medalje.